Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Leány piros sapkával, 1968
26

Demény Miklós (1939-2010)

Leány piros sapkával, 1968

Olaj, vászon, 82x63 cm
Jelezve balra fent: Demény M 968