2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Demény Miklós 1939-2010 Leány piros sapkával, 1968
90

Demény Miklós (1939-2010)

Leány piros sapkával, 1968

Olaj, vászon, 90x70,5 cm
Jelezve balra fent: Demény M 968
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft