71. Aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Legelésző lovak
49

Járitz Józsa (1893-1986)

Legelésző lovak

Olaj, vászon, 60,5 x 80 cm
Jelezve balra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft