45. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Legenda (Tristán és Izolda)1903-1904 között
109

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Legenda (Tristán és Izolda)1903-1904 között

Olaj, vászon, 40,5x47 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy Firenze
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 50 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA: • Marosvölgyi Gábor: Gulácsy Lajos. Mundus Magyar Egyetemi Kiadó, Budapest, 2008. 272. kép, illetve színes tábla: 36. • Marosvölgyi Gábor: Gulácsy Lajos. Kossuth Kiadó–Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2009. 5.

139

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Firenzei lány, 1904

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft