Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Lossonczy Tamás (1904-2009) Lehetőségek végtelenje, 1969
50

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Lehetőségek végtelenje, 1969

Olaj, vászon, 120x75 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 1969; Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1969