45. aukció
Dénes Valéria 1877-1915 Lelátás az István toronyból, 1908
126

Dénes Valéria 1877-1915

Lelátás az István toronyból, 1908

Olaj, vászon, 80,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: GDV.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: • A „Kéve” második kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1909. november 7 –november 30. katalógus: 82. • Salon d’Automne. Paris, 1910. október 1 –november 8. katalógus: 316. (Eglise címmel)