Mattis Teutsch János kiállítása, 2021
Mattis Teutsch János (1884-1960) Lelki virág (Kompozíció 40.), 1923
45

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Lelki virág (Kompozíció 40.), 1923

Olaj, vászon, 128x89,5 cm
Jelezve balra lent: MT, jelezve a hátoldalon: Komposition XXXX. / Mattis Teutsch / 1923

Kiállítva: Mattis Teutsch és a Der Blaue Reiter. Szerk. Bajkay Éva – Jurecskó László – Kishonthy Zsolt. Kiáll. kat. Budapest: Magyar Nemzeti Galéria – München: Haus der Kunst, MissionArt Galéria, 2001., kat. sz. F124.

ELADVA