12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Csiszér Zsuzsi pop kortárs aukció
32

Csiszér Zsuzsi (1972)

Lemezborítóm, (12/8d), 2002

Olaj, vászon, 120 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Csiszér Zsuzsi "Lemezborító-m"2002 120-120 cm 12/ 8d.
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 2 000 000 Ft

24

Csiszér Zsuzsi (1972)

Lemezborítóm (12/9d), 2002

Kikiáltási ár: 800 000 Ft