5. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Lenyugvó csillag (Afrika), 1987
154

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Lenyugvó csillag (Afrika), 1987

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve hátoldalán: Gyarmathy Tihamér 1987, 87/37
Kikiáltási ár: 600 000 Ft

8

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Vágyódás, 1949

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
147

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Labdázók, 1950

Kikiáltási ár: 650 000 Ft