11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Vető Orsolya Lia (1991) Liquid Slices of Time  (23PDL), 2021
15

Vető Orsolya Lia (1991)

Liquid Slices of Time (23PDL), 2021

Akril, vászon, 175 x 110 cm
Jelezve hátoldalon: Vető Orsolya Lia
Jelezve vakrámán: Liquid Slices of Time (23PDL), 2021
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 400 000 Ft

¦ Kezdetben volt a kert, Csoportos Kiállítás, ELTE Füvészkert, Budapest, 2021
¦ Frissen facsart, Egyéni Kiállítás, Nick Galéria, Pécs, 2022