9. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Lovak, 1899
139

Ferenczy Károly (1862-1917)

Lovak, 1899

Olaj, karton, 48x50,5 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Károly, Hátoldalán: Ferenczy Károly
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft

Védett

Proveniencia: Selinkó Géza gyűjteményéből

Reprodukálva: Genthon István: Ferenczy Károly. Budapest, 1963. és 1979. 51. kép