59. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Lovak, 1936
41

Klie Zoltán (1897-1992)

Lovak, 1936

Olaj, vászon, 56x68,5 cm
Jelezve jobbra lent: Klie Jelezve balra lent: 936.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

168

Klie Zoltán (1897-1992)

Ketten, 1947

Kikiáltási ár: 80 000 Ft