41. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Lovak a vízben (Lóitatás), 1900–1903 körül
49

Ferenczy Károly (1862-1917)

Lovak a vízben (Lóitatás), 1900–1903 körül

Olaj, vászon, 116 x 97 cm
Jelezve jobbra fent: Ferenczy Károly
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 32 000 000 Ft

Proveniencia: • Diener Dénes József (Malonyay, 1906, 51. old.), 1906 • Hoselitz Gyula, (Műcsarnok, Ferenczy Károly Emlékkiállítása,katalógus: 189.), 1922, utána lappang. Kiállítva és reprodukálva: • Ferenczy Károly Em