Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Lovas, 1975 - eladó
36

Szabó, Joseph 1925-2010

Lovas, 1975 - eladó

Olaj, vászon, 45 x 54 cm
Jelezve jobbra lent: J. Szabó