57. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Lovat vezető ifjú (Lovasok), 1912-1913
100

Kernstok Károly (1873-1940)

Lovat vezető ifjú (Lovasok), 1912-1913

Olaj, vászon, 55x67,5 cm
Jelezve balra lent: Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva: ‣ BÁV 20. aukció, 72. tétel Reprodukálva: ‣ A Nyolcak. Szerk.: Markója Csilla, Janus Pannonius Múzeum, Pécs, 2010. 257. ‣ Kovács Bernadett: Kernstok Károly. Magyar Nemzeti Galéria – Kossuth Kiadó, Budapest, 2015.