72. Tavaszi aukció
Mednyánszky László
3

Lövészárok, 1915 körül

Akvarell, fedőfehér, ceruza, papír, 32,5 x 47,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky a névtelen, szeptember 30
Hátoldalon: hagyatéki bélyegző és leltározta Pálmai József Wien 1919
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

94

Trén

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
183

Alkonyati táj

Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft