4. aukció
Csók István (1865-1961) Lugasban
121

Csók István (1865-1961)

Lugasban

Olaj, vászon, 84x65 cm
Jelezve balra lent: Csók I.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

104

Csók István (1865-1961)

Sokác lányok a Dunán

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft