4. aukció
Haranglábi Nemes József (1889-1976) Lyon-i részlet, 1937
9

Haranglábi Nemes József (1889-1976)

Lyon-i részlet, 1937

Olaj, vászon, 114x103 cm
Jelezve jobbra lent: J. de. Nemes 1937
Kikiáltási ár: 360 000 Ft