2. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Madame Chaplin portréja
67

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Madame Chaplin portréja

Olaj, vászon, 40x34 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Nagyar Nemzeti Galéria műtárgybírálati száma: 9356

Védett