66. aukció (2021. június)
Anna Margit (1913-1991) Madarak
135

Anna Margit (1913-1991)

Madarak

Olaj, farost, 26 x 75,5 cm
Jelezve középen lent: Anna Margit
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 000 000 Ft