70. Őszi Aukció
Anna Margit (1913-1991) Madarak
174

Anna Margit (1913-1991)

Madarak

Olaj, vászon, 20,5 x 25 cm
Jelezve jobbra lent: Anna M
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft