13. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Magányos fa, 1910 körül
99

Orbán Dezső (1884-1987)

Magányos fa, 1910 körül

Olaj, vászon, 72x97 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft

Feltehetően kiállítva: A Nyolcak harmadik tárlata, Budapest, Nemzeti Szalon, 1912. november-december

32

Orbán Dezső (1884-1987)

Bokályos csendélet

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
80

Orbán Dezső (1884-1987)

Velence, 1923

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft