72. Tavaszi aukció
Tornyai János
24

Tornyai János (1869-1936)

Magányos fa

Olaj, karton, 33 x 45 cm
Jelezve jobbra lent: Tornyai
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 460 000 - 600 000 Ft

165

Tornyai János (1869-1936)

Naplemente

Kikiáltási ár: 300 000 Ft