69. Tavaszi Aukció
Stanislav Stückgold (1868-1933) Magyarországi nyár, 1910-1912
31

Stanislav Stückgold (1868-1933)

Magyarországi nyár, 1910-1912

Olaj, vászon, 60,5 x 70,5 cm
Jelezve jobbra lent: St. Stückgold
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft