44. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Maillol festi feleségemet (Maillol festi Lazarine-t), 1899
62

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Maillol festi feleségemet (Maillol festi Lazarine-t), 1899

Olaj, papírlemez, 36x26,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai Jelezve hátoldalon: Aristide Maillol, Mon ami Maillol quand il pioche dans la forêt de Banyuls sur Mer 1899, Neuilly France 39 blvd. Victor Hugo
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: •MK4 – L- T- 36 /1403 In: Genthon István műveinek jegyzéke (kézirat). Magyar Nemzeti Galéria, Adattár PROVENIENCIA: •Az 1930-as évek óta amerikai magángyűjteményben. A tulajdonos édesapja Kaposváron vás

37

Zorka

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft