1. aukció
Jeges Ernő (1898-1956) Majális Rómában (Társaság a szabadban), 1934
27

Jeges Ernő (1898-1956)

Majális Rómában (Társaság a szabadban), 1934

Olaj, vászon, 76,5x99,5 cm
Jelezve jobbra lent: Jeges Ernő Róma 1934
Kikiáltási ár: 800 000 Ft