69. Tavaszi Aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Margerite, 1928
43

Czóbel Béla (1883-1976)

Margerite, 1928

Akvarell, ceruza, pasztell, papír, 47,5 x 63 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel 1928
Jelezve jobbra fent: Margerite Paris
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft

58

Czóbel Béla (1883-1976)

Fák (Gros Rouvres), 1927

Kikiáltási ár: 600 000 Ft
128

Czóbel Béla (1883-1976)

Ringelspiel (Körhinta), 1904

Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft