16. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Mária a kisdeddel
156

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Mária a kisdeddel

Olaj, rétegelt lemez, Átmérő: 39 cm
Jelezve balra lent: MCP
Kikiáltási ár: 700 000 Ft