66. aukció (2021 kortárs)
Keserü Ilona (1933-) Marilyn és a tenger
23

Keserü Ilona (1933-)

Marilyn és a tenger

Olaj, olajpasztell, grafit, vászon, 180 x 110 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü, Jelezve hátoldalon: Marilyn és a tenger 1987 olaj, olajpasztell, grafit, vászon domborítva
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám: IKI 1987/1073

¦ egykor Brerarte (Milano) tulajdona

¦ Festmények, Vár Galéria, Veszprém, 1987. május 15.

 Danubiana, Meulensteen Art Museum, Pozsony, 2011. március 12. – június 12.

Kiállítva és reprodulálva:

¦ Keserű Ilona kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1989. január 26 – február 19. o.n.

¦ Keserű Ilona kiállítása. Kecskeméti Képtár, Kecskemét, 1989. március 17. – május 14.

21

Keserü Ilona (1933-)

Szimultán (s), 1992

Kikiáltási ár: 360 000 Ft