Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Maskarák, 1971-73 - eladó
5

Szabó, Joseph 1925-2010

Maskarák, 1971-73 - eladó

Olaj, vászon, 45,8 x 32,7 cm
Jelezve balra lent: J. Szabó