2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Konkoly Gyula (1941-) Második világháború (Cím nélkül), 1967
59

Konkoly Gyula (1941-)

Második világháború (Cím nélkül), 1967

Olaj, műgyanta, kollázs, vászon, fa, 125x92,5 cm
Jelezve hátoldalon: Konkoly Gyula 1967, Konkoly Gyula
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft

7

Konkoly Gyula (1941-)

Zsuzsanna pipacsok között

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
82

Konkoly Gyula (1941-)

Tavirózsák, 1993

Kikiáltási ár: 950 000 Ft