12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Ef. Zámbó István szentendrei műhely kortárs aukció
30

Ef. Zámbó István (1950-)

Maszk, 1989

Akril, olaj, farost, 100 x 70 cm
Jelezve középen balra: Ef Zámbó 89 Ligatúrás monogram EZI
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft