69. Tavaszi Aukció
Pekáry István (1905-1981) Mediterrán sziget, 1971
14

Pekáry István (1905-1981)

Mediterrán sziget, 1971

Olaj, vászon, 50 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 71
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 3 800 000 Ft

96

Pekáry István (1905-1981)

Fiori, 1963

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
168

Pekáry István (1905-1981)

Carozze e cavalieri, 1967

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft