71. Aukció
Fenyő György (1904-1978) Mediterrán táj
40

Fenyő György (1904-1978)

Mediterrán táj

Olaj, vászon, 64 x 69 cm
Hátoldalon: Fenyő György hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft