72. Tavaszi aukció
Glatz Oszkár falusi jelenet
131

Glatz Oszkár (1872-1958)

Megérkezés (Ritorno), 1910 körül

Olaj, vászon, 64 x 90 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

54

Glatz Oszkár (1872-1958)

Anya gyermekével, 1936

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
114

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kislány babával, 1937

Kikiáltási ár: 850 000 Ft