42. Aukció
Vaszary János pannó Tihany Biológiai Intézet
163

Mélytengeri világ, 1928 körül

Olaj, vászon, 88 x 275 cm
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

12

Strandon

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
13

Assisi, 1926

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
101

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
158

Akt virággal

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft