45. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Menekülők
51

Menekülők

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 11 000 000 - 22 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: • Nemzeti Szalon, 1917. katalógus: 320. KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: • Mednyánszky. Magyar Nemzeti Galéria, Szerk: Markója Csilla, Budapest, 2003. október 14. – 2004. február 8. katalógus: 263. • Ladislav M

132

Ülő csavargó

Kikiáltási ár: 80 000 Ft
133

Havas hegycsúcs

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
167

Beckó vára

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
177

Práterben

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft