69. Tavaszi Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Menekülők
169

Menekülők

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 20 000 000 Ft

8

Havas Tátra

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
27

Napnyugta

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
45

Asztalnál ülők

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
46

Havas háztetők

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
72

Eső előtt

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft