21. aukció
Kmetty János (1889-1975) Mennybemenetel, 1913
98

Kmetty János (1889-1975)

Mennybemenetel, 1913

Olaj, papír falemezre kasírozva, 75x60 cm
Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

32

Kmetty János (1889-1975)

Önarckép, 1925 körül

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft