1. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Merengő, 1935
119

Schönberger Armand (1885-1974)

Merengő, 1935

Olaj, vászon, 86,5x66 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger 1935
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft