Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Merengő
4

Szabó, Joseph 1925-2010

Merengő

Olaj, falemez, 43 x 50 cm
Jelezve balra lent: J. Szabó, Hátoldalon autográf felirat: Szeretettel Iminek Sz. Joska