8. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Merengő lány, 1930-as évek vége
67

Márffy Ödön (1878-1959)

Merengő lány, 1930-as évek vége

Olaj, vászon, 88x64 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Kiállítva: Nyíregyházi Művészeti Hetek (Magyar Királyi Vallás – Közoktatásügyi Miniszter megbízása alapján rendezett képzőművészeti kiállítás) 1940. május 4. – június 3. Katalógusszám: 112.