Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Lossonczy Tamás (1904-2009) Merülés, 1970
44

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Merülés, 1970

Olaj, vászon, 100x140 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1970., Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1970.