Mese, 1938
Akvarell, tempera, papír, 18,5 x 28 cm
Jelezve lent: Tervvázlat Paulini Béla meseszínjátékához - Aba-Novák 1938. II. 24.
Hátoldalon: Tervvázlat Paulini Béla mese színjátékához
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft