70. Őszi Aukció
Bornemisza László (1910-1995) Meseváros
41

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros

Olaj, farost, 19 x 15 cm
Jelezve jobbra fent: Bornemisza
Jelezve hátoldalon: Bornemisza L.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

11

Bornemisza László (1910-1995)

Északi város, 1978

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
181

Bornemisza László (1910-1995)

Kékszakáll, 1975

Kikiáltási ár: 320 000 Ft