72. Tavaszi aukció
Bornemisza László mesevilág
46

Bornemisza László (1910-1995)

Meseváros

Olaj, fa, 27 x 43,5 cm
Jelezve balra fent: Bornemisza
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft

117

Bornemisza László (1910-1995)

Sziget, 1975

Kikiáltási ár: 260 000 Ft