Radák Eszter: Újra itt!
Radák Eszter (1971-) Messziről jól néz ki, közelről meredek, 2019
2

Radák Eszter (1971-)

Messziről jól néz ki, közelről meredek, 2019

Olaj, vászon, 80 x 120 cm

ELADVA