4. aukció
Maticska Jenő (1885-1906) Mező
137

Maticska Jenő (1885-1906)

Mező

Olaj, vászon, 56x91 cm
Jelezve jobbra lent: Maticska
Kikiáltási ár: 700 000 Ft