15. aukció
Koszta József (1861-1949) Mezőn ülő lány, 1900-as évek első fele
154

Koszta József (1861-1949)

Mezőn ülő lány, 1900-as évek első fele

Olaj, vászon, 101,5x91,5 cm
Jelezve balra lent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Nagyházi Galéria és Aukciósház 11. festményárverése, 1996. december

Reprodukálva: Theisler György: Szilágyi Dezső gyűjteménye, Műgyűjtő, 1972/4. 23.