11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Lakner László (1936-) Michelangelo-jegyzet, 1976
51

Lakner László (1936-)

Michelangelo-jegyzet, 1976

Olaj, vászon, 160.5 x 150 cm
Jelezve hátoldalon: L.Lakner 1976. april
Jelezve vakrámán: Michalangelo: Skizzen von marmorblockend, die er in Carrara schlagen liess, mit dem steinmetzeneichen und der eigentumsmarke des Künstlers. L. Lakner 1976. April
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft